Botox

Yaşlanma belirtisi kırışıklıklardan kurtulmak için yapılan botoks uygulamalarında en önemli konu doğal görünümünün korunmasıdır. Dünyada şimdiye kadar milyonlarca kişiye uygulanan botoks, uzman ellerde iyi bir tedavi aracıdır. Ancak bir ilaç olan bu maddenin mutlaka uzman bir hekim tarafından ve sterilizasyon standartlarının gözetildiği hastane koşullarında yapılması önerilmektedir.

Dünyagöz hastanelerinde kullanılan botoks ürünü FDA onaylıdır. Kullanılan ilacın güvenirliği açısından doktorunuzdan bu bilgiyi mutlaka isteyiniz.

Botoks, göz hastalıklarında hem tedavi hem de estetik amaçla kullanılmaktadır. Göz kapaklarının istemsiz kasılması ile seyreden hastalıklarda en etkin tedavidir. Estetik amaçlı olarak başta kaş ortası, alın ve kazayağı kırışıklıkları olmak üzere yüz mimik kırışıklıklarını etkin biçimde düzeltilmektedir. Botoks uygulamaları sonrasında kişi hemen iş hayatına dönebilir. Botoks’un etki süresi 4 - 6 ay arasında değişebilmektedir.

Etki kaybolmaya başladığında hekimin önereceği bir dönemde tekrarlanabilir.

Göz branşının üst ihtisas alanlarından biri olan ‘okuloplasti’ alanında uzmanlaşmış göz hekimleri tarafından en uygun yöntemler ve kişiye özel uygulanan BOTOX tedavisi, göz çevresi estetiği, göz altı torbaları operasyonları, göz kapağı estetiği, göz kapağı spazmlarının giderilmesi ve tiroide bağlı göz çıkıklığı operasyonları gibi tedaviler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, merkezlerimizdeki uzmanlarımızdan ücretsiz konsültasyon alabilirsiniz.
3 farklı açıdan çekmiş olduğunuz fotoğraflarınızı bize ulaştırın.
Uzmanlarımızın birebir geri dönüşleriyle sağlıklı güzelliğe ulaşın!
Fotoğrafları aydınlık bir ortamda çekiniz.