Gizlilik Kuralları

Dunyagozestetik.com bir Dünyagöz Hastaneler Grubu hizmetidir.

Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek ve uyulması gereken kurallar ile sorumlulukları açıklamak üzere hazırlanmıştır.

Kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın web sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgileriniz tarafımızdan, sadece sizin bilginiz kapsamında temin edilir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz Dünyagöz tarafından korunur ve korunmaya devam edecektir.

Adınız ve soyadınız, posta adresiniz, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz gibi bilgileriniz ancak tarafınızdan web sitemize verildiğinde kaydedilir.

Web sitemizde Dünyagöz tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından Dünyagöz’ün sorumlu olmadığını belirtiriz.

Gizlilik

Dünyagöz kullanıcıları, hizmet alabilmek için bazı kişisel bilgilerini web sitesine kaydetmek suretiyle Dünyagöz ile paylaşmaktadırlar.

Dünyagöz, kullanıcıların kişisel bilgilerini sadece belirli hizmetleri yerine getirmek, sitede kullanıcıların isteklerine göre içerik ile reklam sağlamak ve yeni hizmetlerden haberdar etmek için saklar. Dünyagöz kullanıcıları web sitesindeki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. Bu bilgiler sadece kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir.

Kullanıcıların Dunyagozestetik.com web sitesine doğru ve güncel olmayan bilgi vermesi halinde ya da bilgilerin doğru ve güncelliğinden şüphe edildiğinde, Dünyagöz’ün hizmetleri durdurma ya da sonlandırma hakkı saklıdır.

Dünyagöz, kullanıcılara ait bilgileri aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir :

Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni ve onayı var ise veya yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.

Sorumluluk

Dünyagöz kullanıcılarının şahsi bilgilerinin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

E-posta iletişimlerinde, mesaj şifrelenmediği takdirde, mesajın güvenliği garanti altına alınamaz ve gönderilecek e-postaların güvenliğinden Dunyagozestetik.com kullanıcıları sorumludur.

Kullanıcıların ilettiği mesajların sorumluluğu kullanıcıya aittir, sorumluluk Dünyagöz’e yöneltilemez.

Dünyagöz web sitesi kullanıcıları web sitesine bir virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiç bir tür içerik, yazılım ya da başka herhangi bir malzeme iletmeyeceklerdir.

Dünyagöz web sitesi kullanıcıları ticari anlamda haksız rekabete yol açacak, ticari itibardan faydalanma anlamına gelebilecek davranışlardan kaçınacak, web sitesinde yer alan mevcut içeriği hiçbir şekilde kopyalamayacaklardır.

Dünyagöz web sitesi kullanıcıları başka herhangi bir kullanıcının web sitesini kullanmasını ya da istediği gibi kullanmasını engellemeyeceklerdir.

Dünyagöz’ün gizlilik politikalarını değiştirmesi mümkün olup ilgili sayfaların düzenli olarak kontrol edilmesini öneririz.

Servislerimizden ve Dunyagozestetik.com web sitesinden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

Dünyagöz, yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

3 farklı açıdan çekmiş olduğunuz fotoğraflarınızı bize ulaştırın.
Uzmanlarımızın birebir geri dönüşleriyle sağlıklı güzelliğe ulaşın!
Fotoğrafları aydınlık bir ortamda çekiniz.